Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ BALKONDAN ATMAK

10.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sevda
Mehaba, rüyamda babamla kavga ettiğimi gördüm. Ama saatlerce süren ve şiddetli bir kavgaydı. Sanki babam düşmanımmış gibiydi. O beni kovalıyor öldürmek istiyor, bende aynı şekilde ona karşı kendimi savunuyorum, ona zarar vermeye çalışıyorum. En sonunda tuhaf şekilde babamı avucumun içine alıp balkondan aşağı atıyorum, atarken babam bir kuşa dönüşüyor ve yere uçarak gidiyor. Rüyamdan çok etkilendim, acaba ne anlama geliyor?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir gerilim yaşanacak aranızda. Bu durum, sizin babanızı, başkalarının önünde küçük düşürmeye başlamanızla bitecek. Siz bunu yaptığınızda bambaşka bir şey olacak ve babanız özgürleşecek. Adeta bağlarından kurtulacak, gerçekten yaşamaya başlayacak. Belki de söyledikleriniz onu kendine getirecektir. Ya da yaptıklarınız onun gerçeği görmesini sağlayacaktır, bilemem. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA