Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ BALKONDAN ATMAK

16.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hasan Uluşık
Rüyamda balkona bir adam kamyonla giriyor oysa ki evimizin balkonu küçük 2 bisiklet zor sığıyor. Indiğinde elinde kağıtlar felan var ben korkudan abimle içeriye kaçıp kapıyı kitliyorum fakat rüyada çok sevdiğim yaşlı bir kadın var o balkonda oturuyor ve kalkana kadar ben kapıyı kilitlemek zorunda kalıyorum.Ben teyzeyi kurtarmak için balkona açılan cam var ordan çıkıyorum adamın gözüne parmaklarımı sokuyorum ve balkondan aşağıya atıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu erkek, küçük bir işletme sahibini sembolize ediyor. Yakında böyle biri sizin gündeminize oturacak. Özel hayatınız bile bu durumdan etkilenebilir. Kendinizden çok başkaları için tedirgin olacaksınız çünkü bu kişi sevdiklerinizi rahatsız edecek. Onu balkondan atmanız itibarını yerle bir edeceğinizi ve onun hakkından geleceğinizi söylüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA