Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNE SARILMAK

04.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dd
Rüyamda çok fena yağmur yağıyordu bi kızı koruyordum o yağmurdan daha sonra yagmur duruyor 10 aydır görüşüp konuşmadığım birini görüyorum bu kişiye aşığım ona sarılıyorum daha sonra ona diyorum ki bak bizim ilişkimizde böyle ve orda siyah bi kuğuyla bi köpek gösteriyorum ona köpek kuğunun arkasından gidiyor bi muddet sonra duruyorlar durduklarinda iste suan tam boyleyiz diyorum ona daha sonra yakinlasip birbirlerine sokuluyor hayvanlar onun yuzune bakiyorum sarilip yurumeye basliyoruz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birine sarılmak.. O gördüğünüz kişi sadece bir sembol. Sizin yeni bir sevgiye, sevgiliye ihtiyacınız var ve yakında biri ile karşılaşacaksınız. Belki çok değişik dünyaların insanlarısınız ama siz onunla mutlu olacaksınız. Sarılmanız, onun yanında güvende olacağınızı haber veriyor. Kuğu güzelliktir, zerafettir, kibarlıktır. Köpek ise, doğruluğu,, dostluğu, arkadaşlığı ve koşulsuz sevgiyi sembolize eder. Siz kuğu ile temsil edilmişsiniz, yanınızdaki kişi ise köpek ile. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA