Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BİRİNE KIZMAK

07.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Türkistanlı Özbek
Günaydın, Saat ve gözlük işi yapan bir arkadaşım var, rüyamda onun dükkanındayım. Kendisi tezgahın arkasına geçmiş tezgaha bir kaç tane altın kaplama kol saati ile o saatların faturasını koymuş satış fiyatlarını belirliyor elemanı ile ve çocuğa bunun gelişi 10.000 lira satışımız 110.000 lira deyince ben kızdım bağırdım bu kadar fahiş fiyat olur mu gibisinden bir şeyler söyledim o ise gayet sakin bir şekilde hep böyle yapıyoruz yoksa para kazanamayız dedi. O kızgınlıkla dükkandan çıkıp gittim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kızgınlık ve buna bağlı öfke boşalması genelde bilinçaltınızdaki öfkeden kaynaklanır. Rüyalarda, çeşitli şekilde, sakladığımız öfkeyi dışarı salıveririz. Bu durum ruhumuza iyi gelir. Saklanan öfke bedeni hasta eder çünkü, dışarıya vurulması lazımdır. Bu tip rüyaları yorumlamak anlamsız ama bugün kendinizi daha iyi hissedeceğinizi söyleyebilirim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA