Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNE İŞKENCE EDİLMESİ

29.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ariana
Bir gecede tek uykumda iki farklı rüya gördüm birincisi okuduğum üniversitenin laboratuvarında bir adama işkence ediliyordu parmaklari kırılıyor ve adam kanlar içinde bağırıyordu. ikicisindeyse bir ayindeydim insanların uzerinde siyah kukiletalı cüppeler vardı yüzleri görünmüyordu.iki tabut vardi cambaz tipli bir adam iki tabutun arasında dans ediyordu.en öndeki kukiletali adam elinde yanan bir şeyi sallayarak farklı bir dilde kelimeler söylüyordu.bütün bunların anlamı nedir acaba?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz ara boyuta, yeni ölenlerin katına çıkmış ve oradaki hayallerin içine girmişsiniz. Yeni ölenler kendilerine işkence yapıldığını sık sık görürler. Diğer ayin de ölen birinin önceden yaşadığı bir durumu içeriyor olabilir. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okursanız ara boyut hakkında daha geniş bilgi sahibi olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA