Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNE ALTIN VERMEK

04.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zeliha Şenocak
Rüyamda hoşlandığım çocuğun evindeydim İkimiz masada oturuyorduk.Babası hastaydı. tek yatıyordu.Babasının yanına gittim yanlış hatırlamıyorsam üç tane sayısını bilemiyorum küçük altın verdim ona. Daha sonrası babası odadan çıktı oğlunun yanına geldi. Oğlu bir şeyler yazıp çiziyordu.Kavga etmeye başladılar. Araları bozulmasın diye müdahale ettim. İkisi bana baktı. Hoşlandığım çocuk babasına saygısızlık yaptığımı düşünerek bana baktı sonra söylediğim sözü geri alınca bana kızmadı.Yanıma geldi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birine altın vermek.. Bu aileye değerli bazı şeyler katmışsınız ama bunların dedikodusu olacağını da sakın unutmayın. Ya da bu kişiyle olan ilişkinizin dedikodusu yapılıyor olabilir. Siz iyi niyetli birisiniz. Ailede anlaşmazlıklar var ve sizin müdahaleleriniz suçlanmanıza neden olabilir. Bence bir süre onlardan uzak durun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA