Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNDEN YARDIM ALMAK

09.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Buzdevri
Rüyamda normalde bir erkek kardeşim varken 2 tane olduğunu gördüm. Ama rüyada isimleri Osman ve Yavuz Selim oldu. Ben onları bir avmnin kütüphanesinde kaybettim telefonum hiçbir şeyim yoktu. Ağlayarak onları aradım ve sevgilim geldi aklıma tam güvenliğe gidecekken kapıdan sevgilim girdi giyimi her şeyiyle çok iyiydi. Koştum sarıldım, her şeyi bildiğini ve onları bulacağını söyledi elinle koymuş gibi de buldu. O yokken "başım ağrıyor" dedim ve sesini duydum "benim herşeyden haberim var" dedi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Ortak bilince bağlanmış olmalısınız. Bu tip sesleri orada duyuyoruz. Derin uyku halinde, yaşamış ve yaşayan tüm bilinçlerin ortak bir alanı var. Bu alana bağlanarak başka hayatları kendimiz yaşıyormuş gibi alıgılayabiliyoruz. Aslında yaşanan hayatlar bizim ruh ailemizden varlıkların yaşamlarını. Biz doğumdan önce, bir ruh ailesine aitiz. Sonra parçalanarak, ufak enerjiler haline maddi bedenlere bağlanarak dünya yaşamına geçiyoruz. Ve öldüğümüzde yine ait olduğumuz ruh ailesine geri dönüyoruz. Ortak bilincin çeşitli katmanları var. Birisi bizim kendi ailemize ait. Bu bilinç boyutunda, kendi ailemizden olan ruhların dünya yaşamlarını kendi yaşamımız gibi hissederiz. Sevgiliniz, sizin ruh ailenizden biri olmalı. Onunla, pek çok yaşamda, çeşitli değişik yaşam rollerinde, bir arada olmuşsunuzdur. Ruh ailesi üyeleri birbirlerinin yaşamlarını derinden hissederler, acılarını duyarlar ve hatta yaşarlar. O nedenle baş ağrınızı bildiğini söylemiş. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA