Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNDEN SU ALMAK

27.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aysecetin
Reelde bi oyuncuyu karsilikli hoslandigim erkege benzetmistim ruyam:spor yapcakmisim halı sahadaki kale diregi gibi tamami demirden diregin tasinmasi gerekmis o unlu oyuncu yardim edip bana tasiyor ancak bi ucundan demirin fazla agir tarafini o tutuyor bir ucundan hafif tarafinida ben tutuyorum beraber ortaklasa tasiyip depo gibi bos yere gelip onu oraya kuruyoruz sonra ben susuyorum su istermisin diyor evet diyorum espri yapip musluk suyumuz var diyo olsun diyorm kendi suyunu 1sise bana veriyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Orada oyuncu sizin hoşlandığınız kişiyi temsil ediyor. Onu özel bir yere koyuyorsunuz kafanızda. Demir sağlamlıktır. Bu ilişki başlayacak gibi görünüyor ve sağlam temeller üzerine kurulacak. İlişkinin büyük sorumluluğu karşı tarafta, yükünü o çekecek, sefasını siz süreceksiniz. Sizin bu sevgiye çok ihtiyacınız var. Ve o kişi sizinle sevgisini paylaşacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA