Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNDEN ÇİÇEK ALMAK

27.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nehir
Hayirli gunlerruyamda kendimi kayinbaban larin evinde goruyorum...su aralar esimle bosanma surecindeyiz kaynanam bahcede toprakli ugrasiyoruz. sera seklinde cicekler yetistiriyor cok guzel cicekler renkleri turuncu....ondan iki tane istiyorum kendi evimde dikecegim diyorum gel al diyor aliyorum cicekleri fakat kafamdan bu cicekler bende asiri sicaklarda buyumez sanirsam diye geciriyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kayınvalidenizden evliliğinizi kurtarabilmek içn destek ve yardım alacaksınız. O, yönetici bir kadın. Onun desteği sizin için önemli ve aileyi korumak isteyeceğini düşüneceksiniz. Ancak sonradan bu desteğin önemini kısa sürede yitireceğini düşünüp üzülebilirsiniz. Ya da barışmanın sonuçlarından bir türlü emin olamadığınızı söyleyebilirim. Hem istiyor hem de sonrasına umutsuz bakıyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA