Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİLERİNİN KOLLARINI KESMEK

26.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hemşire
4 tane akraba abilerimiz hemen hemen ben yaşlarımda bize gelmişler ziyarete giderken ben onların kollarını omuzlarından bıçakla kesiyorum memleketlerine gidince robot kol takacaklarmış kolaylık olsun diye onlarında onayıyla kestim bitek araba kullanan ı kesmedim o orda kestirsin artık diye konuşuldu böle de saçma bi rüya gördüm kıtır kıtır doğradım adamları hala daha etkisindeyim tşkler yorumlarınız için
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu akrabalarınızın ortak akrabalarından bazıları ile ilişkilerini koparmalarına neden olacaksınız. Başka bir yorumla bu insanların hayatları boyunca tutunacakları bir dalı siz yok edeceksiniz. Ancak buna razılar. Nedenini bilemem. Bir senaryo yazalım. Bu kişilere mirasını bırakacak biri ile evlenip mirasa konacak bir çocuk doğurabilirsiniz mesela. Durumunuzu, konumunuzu, yaşınızı bilmiyorum ama benzer bir senaryo düşünün. Bu işi yaparken, bu kişilerden birinin (araba kullananın) aklı ile hareket edeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA