Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİLERİNİ ÖLDÜRMEK

23.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sena
Ruyamda çakımla 2 adam öldürüyordum sonra kaçıyordum sınıf arkadaşlarımdan 3 kişisi yanımdaydı şoktalardı birazda korkuyorlardı benden sonra hafiften dalga geçiyorlardı bende şakasına gülmeyin yoksa dilinizi keserim dedim bir arkadaşım sen ciddi misin diye korktu bende şaka olduğunu söyledim sonra internetten tanıştığım bir çocuk vardı uzun zamandır konuşmuyoruz onunla buluşmuştuk beni görünce özlem duydu sıkıca sarıldı bana ve beni sarılarak havaya kaldırdı sonra uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çakı ve bıçak ile öldürmek, radikal bir karar ile bağları kopartmak, bazı kişilerden ayrılmak ve bu nedenle de insanların hayatlarının değişmesine yol açmak anlamına gelir. Siz hayatınız boyunca radikal kararlar alabilen birisi olmalısınız. Belki de arkadaşlarınız gerçekten sizden biraz çekiniyordur. Ama aslında sevgi eksikliği yaşayan bir ruhunuz var. Beslenemeyen sevgi açlığı bazen öfkeye yol açar, sizin de böyle bir probleminiz olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA