Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİLERİNİ KILIÇTAN GEÇİRMEK

27.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen 38dilek
Merhaba.Rüyamda iki tane kadın karşıma oturup sehpanin üstüne 4 tane altın koyuyor bilezikler çok ince rengi açık kelepçe ise ikinci el zinciri kopmuş beğenmiyorum bunlar kaç ayar diorum 18 ayar bukdr yapabildik diolar.keşke enbaşta konussaydik düğün arefesine birakmasaydik altın konusunu ben bunları takmam bu evlilik olmaz diyip avcuma alıp odaya kucağında kız çocuğuyla girenbi kadina veriyorum.normalde hayatımda biriyok.ikinci rüyada herkesi kılıçtan geçiriyorm amabi erkek çocuğuna kiyamiyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İlk rüyanız bir bilinçaltı rüyası. Belki de evlilik için takıların özel bir önemi vardır sizin açınızdan. İkinci rüyanız çevrenizdeki pek çok kişi ile alakanızı keseceğinizi söylüyor. Sadece elde ettiğiniz güzel bir sonuca odaklanacak ya da o durumla ilişik kesmekte kararsız kalacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA