Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİLERİNDEN KAÇMAK

04.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Esra
Arkadaşlarımla bir yere gitmisim sonra yolda bir araba durdu içinde 6 erkek falan var içlerinden biri telefonla bizi çekmeye başlıdı az ileride hurafe arabanının içinde bebeğini emziren bir kadın duruyordu gözüne baktım kadının tamam dediğini hatırlıyorum sonra bir baktım arkadaşlarım önden koşuyor bende koştum ama arkamızda arkadaşım kalmıştı sonra açık apartman kapısı bulmaya çalıştım binada kapı yoktu çevresini turladım yoktu tam köşeyi dönüyordum o erkeklerden biri beni uzaktan izliyordu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyayı daha doğrusu rüyanın sizde yarattığı etkiyi anlayamadım. Hurafe kelimesi de cümledeki yerinde anlamsız duruyor. Kadın size niye tamam dedi? Ne sordunuz gözlerinizle? Bu rüya, diğerlerinden arındırırsak bir kaçış rüyası gibi görünüyor. Bina sığınak. Erkeklerle ilişkilerinizde korkak davranıyorsunuz ya da sizi birileri ürkütmüş. Çünkü fotoğraf çekmesinde ne sakınca var, neden bundan rahatsızsınız? Güvenli alan da bulamadığınıza göre kendinizi savunmasız hissediyorsunuz erkeklere karşı demektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA