Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİLERİ İLE KAVGA ETMEK

27.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen black
Merhaba rüyamda bi evin icindeyim.baya kalabalık arkadaşlarım da var ve sevmedigim kişilerde orada var anneme birkac kadin kotuluk ediyor ve ben cok güçlüyüm o kadar kadınla kavga edip kazanıyorum sonra onların küçük çocukları onlara yardim etmiyor ben onlari seviyorum.sonra kadinlarin eşleri geliyor.Ben kaçıyorum.Onlar beni kovalıyor ardindanardindan o evin çıkıyorum heryerde o adamin adamlari silâhlarla bıçaklarla bana saldiriyorBen kucuk bir ok darbesi alıyorum ama hepsini maglup ediyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Annenize, ailenize ve size haksızlık ediyorlar. Bu kişilerden intikam almak, hadlerini bildirmek istiyorsunuz. Yaşananlar ruhunuzda yaralar açmış sanki. Bu rüya bu öfkenin boşalmasını sağlamış. Bu bir bilinçaltı rüyası ama siz ruhsal olarak çok güçlü birisiniz. Bunun değerini bilin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA