Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİ TARAFINDAN KURTARILMAK

27.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen onur sıgındere
Merhaba tusunami gecirmis bir ev in icinde görüyorum kendimi.iki kiris tahta ust uste her yer ıslak ve nemli heryer heryerde.Manevi biraz sıkısmış hissediyorum kendimi.yan tarafa gecip camdan bakıyorum ust katmıs her taraf yıkılmıs,denizi goruyorum uzaktan içinde olmus insanlar goruyorum bır suru.tam o sırada tanımadıgım bir erkek gelip beni oradan ucururarak gemı sırası bekleyen insanların yanına bırakıyor, tanıdık varmı diyor,esmer bayan tanıdık gibi geliyor,tanımadıgım biri tesekkurler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sevgiler yüzünden tarumar olmuşsunuz. Gönlünüz yıkılmış, insanlar gözünüzden düşmüş ve hatta onları maziye gömmüş, içinizde öldürmüşsünüz. Şimdi biri sizi eskiden kurtaracak ve yeni bir macera için başka bir hayata taşıyacak. Heyecanlanacak ve belki de yeni yaşam için kendinizi hazır hissedeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA