Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİ İLE YAKINLAŞMAK

20.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kova erkeği*-*
Rüyamda okulda ismini bilmediğim çocuğu koridorda gördüm ve onla arkadaş oldum elimden telefonu alıp kendini kaydetti.konuşup geziyorduk farklı ve gizemli yerlerde en son ateşböcekli ve karanlık yerdeydik. Kantinde buldum kendimi onunla ama kantinden dışarı bakınca güneş devasaydı ve içeri rengarenk ışıklar düşüyordu. Köpek ve ördek vardı kantinde. Sonra kendimi sınıfta buldum bir kız ağlıyordu ama umurumda değildi. Gıcık olduğum hoca simsiyah biri ile konuşuyordu. İsmini bilmediğim beni çağırdı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu genç belki başka birini temsil ediyordur. Ancak rüya yeni ve sıcak bir ilişkiye başlayacağınızı ve ilk adımların telefon yoluyla atılacağını haber veriyor. O kişi size önce aydınlık olacak ve sonra da sevgisi ile içinizi ısıtacak. Üstelik o yanınızdayken dostlarınızla aranız daha iyi olacak ayrıca kısmetiniz de açılacak, havadan gelen şanslar yüzünüzü güldürecek. Başkalarını ve size sıkıntı veren insanları umursamayı bırakacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA