Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİ İLE YAKINLAŞMAK

21.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen 12345
Esylarimi unutmuşm yoldan geçen biri bana yardm edyor Telindn annemi arıyorm annem açmynca bana yol parası veriyor geri ödmek karşılığında alıyrm sonra mesajlaşmaya başlıyoruzbir şekilde yakınlaşıyoruzBeni evine götürüyorÇokbüyük bembeyz evi var Onu ailemle tanıştırıyorumAnnem kızıma aşıkmısın diye sorunca ona en büyük aşkı duyuyorum ama aşktan öteseviyorum ona değer veriyrum diyor Snra bana evlatliğm dyr dogm saati 9.42 haritamız ck uyumluymus tel num son sayisi 7 plaka sonu 32 7 yas buyk bnden
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Film gibi bir aşk öyküsü. haberci olması neredeyse imkansız. Haberci rüyalarda semboller bulunur genelde ama bu rüya bir senaryo gibi. Olduğu gibi aşkı yaşamışsınız sanki. Bu hali ile bilinçaltı rüyası olabilir ama bir ihtimal daha var. Evlilikle ilgili geleceğe yönelik rüyalar bu şekilde, oldukları gibi görülebiliyorlar. Gerçekten de bu şekilde tanışarak, bu özelliklerde biri ile ileride evlenebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA