Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİ İLE SEVGİLİ OLMAK

27.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Clon
Merhaba, rüyamda iş yerinden bir çocukla flörtleştiğimizi gördüm yani bakıştığımızı beni beklediğini fln ama duygusal olarak hoşlanıyormuş benden gibiydi ve bende rüyada karşılık veriyordum. Bu çocukla benim normalde hiç alakam yok sadece yakışıklı olduğunu düşündüğüm biri. Ve benimde gercek hayatta çok sevdiğim bir sevgilim var evlenmeyi düşündüğüm. Bu rüya moralimi bozdu sevgilim harici başka biriyle böyle olmak bu rüyanın anlamını merak ediyorum yorumlar mısınız lütfen
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Bazen birinden hoşlanırsınız ama bunu kendinize bile itiraf etmezsiniz. Aşk, eğer ona izin verirseniz gerçekleşir. Duyguların önünü bilinç ile kapatırsanız bir sevgi başlamaz, başlayamaz. Ama böyle durumlarda hoşlanıp da bastırdığımız kişiler rüyalara girebilirler. Bu rüyayı fazla önemsemeyin. Herkesin başına geliyor böyle şeyler. Siz sevgilinizle olan ilişkinize güvenin ve onu sürdürün. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA