Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİ İLE, RÜYA İÇİNDE KARŞILAŞMAK

26.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen etkialtındakalan
Rüyamda çok uzun süredir beğendiğim kişi benim odamdaydı. Odamda ranza var ve ben ranzanın altında yatıyorum hep. Rüyamda uykudan uyanıyorum ve karşımda onu görüyorum sonra ona rüyamı anlatıyorum. Rüya içinde rüyamı anlatıyorum ancak onu gördüğümü söylüyorum bir yerlere gidip gezmişiz. Sonra bana sarılıyor ve yanıma yatıyor sarılarak uyuyoruz. bir ara yanağımdan öpüyor ama gerçekten birinin beni öptüğünü hissettim diyebilirim.....
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Uyku esnasında, ruhumuzu, bedenimizden kısmi olarak ayırıp gezintiye çıkarız. Hem bu boyutta, hem diğer boyutlarda yapılan bu geziye astral seyahat diyoruz. Astral seyahat esnasında insanlar en çok düşündükleri insanın olduğu yere giderler genellikle. Ya da o kişi ile astral beden içinde karşılaşırlar. Siz de sevdiğinizle, kendi odanızda karşılaşmış ve onu rüyanızda gördüğünüzü söylemişsiniz. İlginç olan şu ki, o da size karşı boş değil. Size sarılmış ve hatta öpmüş. Bunun iki nedeni olabilir. Ya aynı ruh ailesinden geliyorsunuz ve ruhsal boyutta zaten bir aradasınız ya da o da sizi seviyor. Onu beğendiğinizi belli edin bakalım, size nasıl karşılık verecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA