Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİ İLE ÖPÜŞMEK

18.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Senan
Ben rüyamda boşandiqim karimi gordüm evleniyor bana evlendiyi kişinin mavi gözlü küçük boylu babasinida görüyorum evlendiyini akrabalarimda söylüyor olduqu söyleniyor ve bangidiyorum karşima tank çıkıyor sonra eski baldizimnan karşılaşıyorum çocukumu nasil görecem soruyorum bana yakinlaşıyor şefetle dudakimdan öpüyor ben sana gösteririm diyor sonra ayiliyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Belki eski eşiniz evlenmez ama çocuğu görme ile ilgili sıkıntılarınız var sanırım ve bunlar gittikçe de daha çok problem olmaya başlayabilir. Bu soruna çözüm bulacak tek kişi baldızınız olabilir. Onun tacizkar tutumlarını göz ardı etmeyi başarabilirseniz size destek olur. Öpüşmek destektir ancak şehvet bu kızın tutkuları olduğunu ve bunu bu yüzden yapacağını haber veriyor. Belki de ablasına karşı gizli bir düşmanlığı vardır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA