Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİ İLE NİKAHLANMAK

27.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sevgi
Tabirleriniz çok iyi,duacınızım. Rüyamda kendi evimdeydim,tanımadığım genç biriyle evde nikah kıyıldı bana.Bu kişi bana uzak davranıyordu,meslegi mühendis diyordum içimden.Ama ben ona yakın olmayı,beni sevmesini istiyordum.Yanımda ufak tatli bir erkek çocuk vardı 2 yaşlarında,tam hatirlamiyorum sanki ikimizin çocuğuydu.Ben çocugu seviyordum,cocukta beni.O sirada o kisi bana sempati duydu,aramiz iyi oldu derken uyandım.Anlamı nedir hocam?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gelinlik giymeden yapılan nikahlar bazı fırsatları, ortak çalışmayı ve iş aktini temsil ederler. Erkek bebek de bu konudaki müjdeli haberleri sembolize ediyor olabilir. Başka bir yorumla bu rüya eski yaşamlarınızdan birine ait bir kesit olabilir. Yeterince derine inildiğinde bilincin alt katmanlarında geçmiş yaşamlarımızın önemli anlarına tanık olabiliyoruz. Bunlar bazen ölüm anına ait kayıtlar da olabiliyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA