Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİ İLE KAVGA ETMEK

20.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ipek naz karaca
Rüyamda eskişehire gidiyorum.Orda gittiğim kuaföre gidip dip boya yaptırmak istiyorum gideceğim kuaför yerine yolda başka bir kuaföre giriyorum sadece manikür yaptırmaya karar veriyorum. Manikür yapılırken farketmiyorum baktığımda güzelim tırnaklarımı dibe kadar yamuk kesmiş.Kavga ediyorum yapan kızı dövüyorum çok büyük rezillik çıkıyo.Sonra sakinleşip aynaya bakıyorum dip boyam yapılmış ve saçım kulağımın alt kısmına kadar kesilmiş saçımı çok beğeniyorum. Normaldede saçımı kestirmek istiyordum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir bilinçaltı rüyası. Kuaförlere fazla güvenemiyorsunuz sanırım. Saçınızı kestirmeye karar vermişsiniz ama sonuçlardan emin olamadığınız için kararsızsınız. İşlerini iyi yapan insanlara duyduğunuz öfke rüyanızda su yüzüne çıkmış. Daha önce bu şehirde bir kuaföre gidip gitmediğinizi bilmediğim için o konuda bir yorum yapmıyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA