Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİ İLE ESKİ ANILARA GİTMEK

10.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen (o kız)babamın arkadaşının kızı görüyar bakıyor.Anneme yetiştircek diyorum içten.ne alaka!
Sevgilimle buluşuyoruz gece, heryer sarı ışıklarla aydın. Yaşadığım yerleri gösteriyorum bende anısı olan. Rahmetli ananemin evini.Gerçektede evinin önünde basket sahası var. kenarında baskettopu buluyorum sektiriyorum elle sevgilim alıyor ayağnın burnuyla topa vuruyor ordaki evin pencerelerini sıyırıyor. 2mizde çok mutluyuz tabi. Diyorumki yakalanmadan kaçalım çıkçaklar şimdi fakat o yönelmediğinden kaçmıyorum. gülümseyerek arkasına dönüp halsiz koşuyor eğik biçimde saha kenarda.sonra o kız
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Biri ile eski anılara gitmek.. Bu kızdan etkilenmişsiniz anlaşılan. Her ne kadar bunun farkında değilseniz de onunla aile olmak, gelecekte birlikte olmak istiyorsunuz. Hatta onu ailenin tüm geçmişinde görmek isteğiniz bile olabilir. Annenize söylediğiniz, anneannenin evi ve komşular sıcaklığı, aileyi temsil ediyorlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA