Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİ İLE DALGALARDAN KAÇMAK

18.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Buğulu
Rüyamda tanımadığım bir erkek vardı. Elinde bir madalyon ile biz ortam değiştirdik. Deniz gibi ama kumsal yoktu ve çok dalga ve kayalar vardı. Üzerimize dalga geldi ilkinde ıslandık.Sonra bir kayanın arkasına saklandık. Ama çocuk benim sevgilimdi ve şuan sevgilim var ama o değil. Geri dönelim dediğinde madalyonun kaybolduğunu söyledi. Kalacak yer aramaya başlayacağımız zaman uyandım. Bu rüya ne anlama geliyor?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tüm ortam yabancı ise ve birebir kendi bedeninizi görmediyseniz bu bir geçmiş yaşam rüyası olabilir. Bazen, yeterince derin uykuda ve bilincin alt katmanlarına eriştiğimizde geçmiş yaşamların iz bırakan anılarını hatırlayabiliriz. Bunu bir de derin hipnoz halinde başarabiliyoruz. Anılar genellikle ölüme yakın zamanlara ait oluyorlar. Başka bir yorumla bu rüya geleceğe ait de olabilir. Coşkun duygular yaşayacağınız ama birliktelikten zevk alacağınız ve sorunlara birlikte göğüs gereceğiniz bir ilişki yaşayabilirsiniz ileride. Madalya başarıdır. Bu erkek çok başarılı biri olacak olmalı. Ancak göğüs gereceğiniz sıkıntılar esnasında popülerliğini ve başarılı kişiliğini kaybedebilir. Belki de birliktelik bu noktada daha bir önemli olacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA