Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRBİRİNİ YİYEN KADINLAR GÖRMEK

23.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Korku
20 yasinda bir ogrenciyim. ruyamda buyuk bir park ta goruyorum kendimi, etrafimda bir suru insan var. siyah uzun bir elbise giymisim ve benim gibi giyinmis baska kadinlar beni tuhaf bir sey yapmak icin mecbur ediyorlar, resmen kollarimla beni kendilerin yanina goturuyorlar. Birbirlerini yiyorlardi. Sonra, arkadasim bana baska birinin ediyesini teslim etmeye geliyor : ustunde kendi adim olan bir t shirt, fakat onu arkadasim giyiyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Astral seyahat yapıp ara boyuta çıkmışsınız. Ara boyut yeni ölenlerin, yaşayıp da astral seyahat yaparak ruhlarını gezintiye çıkaranların ve bir takım varlıkların bulunduğu bir bölgedir. Aslında bir mekan değil, bir hayal alemidir. Hiçlikte ruhların hayallerinin oluşturduğu binlerce mekan ve olay bulunur. Astral seyahat yapanların ruhları bu boyuta çıkınca ölüler onları kendilerine çekerler hayallerin içine alırlar. Sizi de çekerek götürmüşler. Bu hayal aleminde olmadık rüyalar bulunur. Ölenlerin ruhları acı çeker genellikle ve acıları, korkuları, pişmanlıkları bu hayallere şekil verir. Hayaller o nedenle genellikle karanlık, yakarış ve acı doludur ya da sevilenlere özlem taşır. Daha sonra bedeninize dönmüş ve rüya görmüşsünüz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA