Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRBİRİNE SALDIRAN HAYVANLAR GÖRMEK

02.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kartanesi
Rüyamda kapalı bi alanda ayağından zincirlenmis hem insan hemde ayı gibi güçlü bi hayvan vardi. Buna aslan saldırıyodu ama aslanın alt çenesi cıkıyodu ve aslan pusup geri dönüyodu sonra gergedan saldiriyodu ve galip geliyodu. O ayağindan zincirli olan ara sıra bana ve yanımdaki arkadasıma garsonlukta yapıyodu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birbirine saldıran hayvanlar görmek.. Ayağı zincirli olan çok güçlü ama kısıtlanmış bir kişiyi ya da görüşü temsil ediyor, size yakın bir görüş bu ya da içinde bulunan tanıdıklarınız var. Aslan devlettir. Devlet, bu kısıtlanan gücü yok etmek istiyor ama başarısız oluyor; gücü yetersiz. Ancak yakında çok büyük bir başka güç bu kıstırılmış kişiyi ya da gücü yok edecek. Tanık olacaksınız, izleyeceksiniz. İlginç bir rüya. Toplumsal bir gelişme söz konusu. Örneğin devletin, darbe girişimcilerini kıstırmasını ama yok edememesini simgeliyor olabilir. Eğer böyle ise, bir başka büyük güç yakında onları yok edecek demektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA