Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİR KADININ İNTİHAR ETMESİ

22.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nazlı
Birsınıftaymışız çok fazla kisi degildik gece seminer gibi birşey hakkında bilgilendirmek için toplantı yaapiyolar bizede elimizr kağıtlar veriyolar kagitlarda onların hayat bilgileri yaziyo hayat hikayelerini anlatıyor 2 tane kadın var üst katı boşaltıolar kadınının intihar etmesi için ama biz aşağı kattan onu görüyoz camdan kadın kendini vuruyor sonra bize seminer veren hoca da hayat hikayesini anlattıktan sonra kafasını cama vurup ölüyo sonra biz aramızda konusyoz neden yaptılar diye
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kadının intiharı, örnek bir hayat hikayesine tanık olacağınızı söylüyor. Sıkışıp kalmış bir kadının çaresizliğine ve el alemin onu sadece izlemesine tanık olacaksınız. Kadın olmak zor bu ülkede. Kadınların hikayeleri hep acı içeriyor. Önünüzde gelişen olaylardan etkilenebilirsiniz. Ve umarsızlık hatta yol açma durumları sizi şaşırtacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA