Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİR EVİN İÇİNDEN GEÇMEK

18.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dinç
Yolu kısaltmak icin yabanci bir evin icinden geçip balkonundan atlamk istiyorum annem de var yanimda cekiniyor o atlamaya bende kapidan cikalim diyorum kapi üstünde anahtari alip yavaşça açıyorum apartmann içi cok karışık cikis bulamıyorum yaşlı 1 adam yrdm ediyo.eve çıkıyoruz tekrar annemi alip cikmak için o sirada ev sahipleri geliyo yasli adam durumu kurtarip bizde sizi karsilamaya geldik diyor. Eve sahipleri ile girip misafir gibi ikram vs. Zaman geçiyor biraz etrafi topluyorum ben gidecez k
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir süreci kısaltmak için başkasının yaşamında kullandığı bir yöntemi deneyebilirsiniz. Ancak bu durum sizi daha fazla çıkmaza sokacak. Sonrasında yöntemini taklit ettiğiniz kişiden destek almaya çalışacaksınız. Süreç kısalır mı bilmiyorum ama amaca ulaşmakta zorlanacağınız kesin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA