Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİR BAŞKA ŞEHİRDE UÇMAK

12.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ayka
Şu an Azerbaycandayım,rüyamda boğaz köprüsü üstünden uçuyorum bir tane kücük bi balonun ipinden tutmuşum ucuyprum ama çok korkuyorum düşecem diye çok yüksek çünki ama düşmüyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Astral seyahat yapıp İstanbul'a gelmişsiniz. Astral seyahat esnasında ruhumuz zamandan ve mekandan bağımsız gezinir. Sadece düşünerek, bir anda gitmek istediğimiz yerde buluruz kendimizi. Daha önce bilinçli olarak astral seyahat yapanlar bunu daha kolay gerçekleştiriyorlar ama hiç yapmayanlar da nasıl olduğunu bilmeden düşünce gücü ile hareket edebiliyorlar. Astral seyahat; ruhun bedenden kısmi olarak ayrılması ile gerçekleşir. Aslında çok esnek ve sonsuz uzunlukta, görünmeyen, gümüş bir kordon ile maddi bedene bağlıdır. Dönmek istediğinde, korktuğunda ya da fiziksel bir hareket yaptığında aniden bedene geri döner. Bu gidiş gelişler çok süratlidir, mesafe hissedilemez. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA