Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİNDALLI GİYMEK

08.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ay
Selam kahın ben 26 yasında bekarım rüyamda bi tanıdıgın evine gidiyorum yolda giderken dedemin köydeki evine giriyorum birileri var onları tanımıyorum kendimi tanıtıyorum bura benim dedemin evi diyorum tanışıyoruz ben tam arka kapıdan çıkcam yoluma devam etmek için kapıda hemen bi dere akıyo dereden çok güzel beyaz süslü bi ata binmiş gelin görüyorum içeri alıyorum kadın bana burda adettir gelin kimin kapısına gelmişse onun evinden çıkar dio gelinini attan inip atına brn biniyorum resim çekiniyim die sonra üzerimde bindallı görüyorum brn yoluma devam ediyorum çok güzel bi yere gidiyorum her yer yeşil dağlık ilk başda kapıyı çalıyorum açan olmadı orda sarhoş birini görüyorum bana silah dogrultuyo korkuyom ama bişey yapmıyo sonra herkes aşağıda beni beklediğini görüyorum yanlarına gidiyorum her yer aydınlanıyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dedenizin köyünden biri ile evlenecek ve çok mutlu olacaksınız. Bu evlilik yüzünden düşüncesiz bazı insanlar canınızı sıkabilir ama bunlar gelip geçici şeyler, aldırış etmeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA