Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BİLGİ ALMAK

08.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tina
Uzaktan tanıdığın rüyası. Bu tanıdık kadın Rüyada bir bayanla oturuyorlarmış.bayanı rüyada tanıyomuş ama uyanınca hatırlamamış.yanlarındada 13yıl önce ölmüş babaannem varmış. O bayan tanıdığıma demiş ki merve nin yani benim Sansı bugunden itibaren çok güzel olacak demiş babaannem de evet bnde buraya bunu söylemek için geldim bugun den itibaren şansı çok güzel olacak demiş.bugunden itibarenden kastı berat gecesiymiş rüyayıda zaten berat kandilinin sabahı görmüş .tanıdığımzda sen nerden biliyosun demiş babaneme oda bn bilmicem de kim bilck bn hak alemdeyim demiş ve uyanmış.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Güzel ve hayırlı bir rüya. Kandil geceleri görülen rüyalar hayır kapılarının açılmasına ve ilahi yardıma işaret eder. Bu rüya dilediğiniz, kalbinizden geçirdiğiniz, hayalini kurduğunuz şeylerin yakın zamanda gerçekleşeceğini ve güzel bir hayatınızın olacağını müjdeliyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA