Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BİLGİ ALMAK

01.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kelimeler
Merhaba, Akrabası hapiste olan bir çiftle birlikte bilmediğim evde misafirlikteyim. Başka eve ziyarete gideceğiz diye hep birlikte kalkıyoruz ama eve girdiğimde onların gelmeyip, aramızın serinlediği çiftin evi olduğunu görünce kendimi tuzağa düşürülmüş hissedip bozuluyorum. Evde evli çiftten başka kötücül tanımadığım bir kadın daha var Adam iyi görünüyor ama içerde kalıcı hastalanmış. "Çıktınız mı?" soruma o kadın ve adam: "Evet çıktık ama tekrar gireceğiz" diye cevaplıyorlar.Yoruma teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bilgi almak.. Bu adam sağlık sorunları nedeniyle hapisten belli bir süre dışarı çıkabilir. Yanında gördüğünüz kadın kötülüğü temsil ediyor. Ve adamın sözcüsü ya da adamın yönlendiricisi diyeyim. Kısacası adam sandığınız kadar iyi biri değil aslında. Belki eskiden öyleydi ama şimdi bir amaç için hizmet veriyor ya da aklında iyilik yok. Belki de karısına karşı davranışı nedeniyle siz onu kötülükle bir arada görüyorsunuz. Bir salıverilme söz konusu olacak ama yeniden içeri alacaklar adamı. Rüya böyle söylüyor. Sağlıklı görünmesi, salıverilmek için bir hastalık bahanesine sığınmayı da temsil edebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA