Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BİLGİ ALMAK

10.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen isimsiz
23 yaşında bir kızım. Rüyamda annem ile bir taksiye biniyoruz ve giderken taksici bana hayatımla ilgili birkaç şey söylüyor, ben de şaşırıyorum anneme "medyum mu acaba" diyorum, sonra taksici bana Şubatın 4 veya 5'inde intihar edeceğimi söylüyor. Ben şok oluyorum anneme bakıyorum annem de ağlıyor hayıflanıyor "ben de rüyamda görmüştüm doğruymuş demek" falan diyor. Ben taksiciye ölüp ölmeyeceğimi soruyorum cevap vermiyor, o sıkıntı ve şok rüya bitiyor. Şimdiden teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu tip bilgiler doğru çıkar ama intihar, sembol olarak verilmiş. İntihar, rüya sembollerinde, bir amaç uğruna kendini feda etmek, harcamak anlamına gelir. O tarihlerde vereceğiniz kararlara, atacağınız adımlara çok dikkat edin çünkü bu bir uyarı rüyası. O süreçte alacağınız kararlar hayatınızın yönünü değiştirebilir, sizi mutsuz biri yapabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA