Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BİLET ARAMAK

12.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mijen
Merhaba.Rüyamda devamlı koşarak bilet arama telaşı içerisindeydim.sonunda internetten alırım diyerek eve döndüm.Çok güzel bir ormanın içerisinden koşarak geçtim. Eski bir erkek arkadaşım ve sevgilisine de 2 kere rastladım ama konuşmadım.Elimde bir yağlı boya tablo ve çanta vardı.Tanımadığım bir evde yaşıyordum 2 numaralı dairede.Daha önce görmediğim kendi aralarında konuşan 2 komşu vardı ayrıca.ben Onları görerek tedirgin oldum perdeyi kapayıp kapıyı kilitledim.garip bir müzik sesi duyuluyordu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Başka bir hayat düşlüyor ruhunuz. Belki de kaderinize çekiliyorsunuz. Ancak ruh bunu istese de kadersel döngüler ancak zamanı geldiklerinde gerçekleşirler. Bilet bulamamanız bu yüzdendir. Eski sevgiliniz hayatınızdan gelip geçmiş. Ve bir de sanatsal bir süreç yaşamışsınız ya da yaşayacaksınız. Tanımadığınız komşular, müzik ve tablo yani yaşamınıza ait ipuçları. Demek ki yakında, yepyeni bir yaşam sizi bekliyor olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA