Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BIÇAKLANARAK ÖLMEK

16.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Belki bir gün
Rüyamda sağımda bir adam solumda bir adam mücadele ediyordum. Karşımda bir adam yatıyor. Bir başka adam onu yere yatırmış kaçamıyor. Ben de o adamlarla mücadele ettikten sonra onu kurtaracağım diye düşünüyorum. Bir de bakıyorum adamın vücudunun üst bölümünü bıçaklamış o adam.Kanlar akıyor. Biraz daha sabret geleceğim diyorum. Mücadeleye devam ediyorum o iki adamla sonra tekrar baktığımda adamı öldürmüş. Çok fazla kan akıyordu. Yerde yatan adamı kurtaramadım. O da kendini kurtaramadı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bıçaklanarak ölmek.. Erkeklerin dünyasında tek başınıza kalmış gibisiniz. Sert tavırlarla birbirlerine öfke saçan bu erkekler ve elinizi kolunuzu bağlayarak size engel olanlar nedeniyle zorlanacaksınız. Birbirleri ile kavga edecek ve ayrılacaklar. Bunlar akraba ya da kan bağı olan insanlar. Bir ailede çok büyük küslükler olacak gibi görünüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA