Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEYAZ KUŞ GELMESİ

22.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ginger ginger
Rivadaydım koşarak denize girdim.aynı anda çığlık atıyodum.Dalıp çıktım beyaz bi kuş yanıma geldi.Denizdn çıktm eski erkek ark.ım kıyıda bekliyordu bnle yürümeye devam etti.sonra saatimin içinden sıvı krem rengi iltihap gibi bir şy aktı.ikinci rüyam ise denizdeydm ve tsunami dalgası geliyrdu.kaçmaya başladm.kıyıda 10 m uzunluğnda kırmızı tüylü abiye kıyafet giymiş bi kadının üstüne tırmandm,elimi tutup beni havaya fırlattı.tarih söyldi ama hatrlmyrm ve 12.40 uçağı ddi.o kdr yükseğe çıktmki...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sevgi ile, sevgili ile ilgili güzel haberler alacaksınız. Siz duygularınızı serbest bıraktığınızda çok güzel şeyler yaşayabilirsiniz. Beklemeyin, beklemek sizin ruhunuzda derin yaralar açmış zaten. Dalgalarla yükselmeniz de duygularınızın coşacağını haber veriyor. Size verilen tarih özellikle unutturulmuştur, siz her an yeni şeylere açık olun, güzel beklentiler içine girin. Bir iş beklentiniz varsa ondan da iyi haberler alacaksınız. harf atlayarak yazılan rüyaları genelde yayına almıyorum. Elenirse rüyalarınız bu nedenden olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA