Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEDENDEN PİS ŞEYLERİN AKMASI

27.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Merve
Rüyamda yenidoğan bir bebeğin beni dürtmesi üzerine yatağımdan uyanıyorum. Bebek oksijen maskesine bağlı yataktan düşmüş. Maskesi onu boğuyor. Hemşireyim müdahale ediyorum. Sonra altımda bir ıslaklık fark edip vc ye gidiyorum. Sarı kahve gibi pis birşeyler akıtıyorum. Nefesim kesiliyor ölüyorum sandım Azrail'i gördüm en son Kelime-i şehadet getirdim ve uyandım . Teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bebek, can çekişen ruhunuzun bir yansıması. Bedeniniz ve ruhunuz negatif enerji dolu. Siz harekete geçmediğiniz, silkinip hayata sarılmadığınız için içinizdeki kötü enerjileri atamıyorsunuz. Sizi adeta uyandırmışlar ve yüklendiğiniz koyu enerjileri temizlemenizi sağlamışlar. ağır enerjilerin boşalması insanın ölüyormuş gibi hissetmesine neden olur. Bir kaç gün içinde kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA