Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BEDEL ÖDEMEK

01.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen elif ock
Merhaba,sabaha karşı bir kişi gelip bana senin herşeyinin tıkanmasına ve olacak işlerinin olmamasına sebepkomada olan bir çocuğa senin yaşam enerjin ve nefesinin kanalize edilmesi senin herşeyine bağlanmasına sebep dedi.çocuk kimdir söylemedi.etrafımda böyle biri yok.bekarım.sonra annemle bir arabadayız annem direksiyonda ona bu duyduklarımı anlatınca annem çok üzülüp şaşırıyor benim yüzümden diyip elini yüzüne kapatıyor.benim tüm kısmetimi olacak işlerimi engelleyen benim ödediğim bu bedelmiş.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bedel ödemek.. Kutsal kitaplarda geçer; bir ana babanın veballerini 3 kuşak evlatları çeker. Bu doğrudur. Maddi olmayan boyutta bizim bir ruh ailemiz var. Onlardan kopar dünyaya bedenleniriz ve ölünce de ruh ailemize geri döneriz. Ruhumuz birden çok kez dünyaya gelir ve her yaşam deneyimi ruhu olgunlaştırmak için tecrübelerle ve sınavlarla doludur. Veremediğimiz sınavlar için tekrar tekrar sınanırız. Anneniz, rüyada, ruh ailenizden olgun bir ruhun sembolü. Belli ki onun veballerini ödemek için bu yaşamdasınız. Sizin bu yaşamınızdaki ürettiğiniz enerji, maddeden aldığınız pozitif akış bir çocuğun ruhunu iyileşmesi için ona gönderiliyor. O çocuk yabancı değildir. Sizin enerjiniz sadece kendi ruh ailenizden olanlara akıtılabilir. Kısacası bu yaşamınızda oluşturduğunuz her türlü pozitif enerji ruh ailenizin bütünü için diğer boyut tarafından emiliyor diyeyim. Bu durum bir ömür devam etmez merka etmeyin. Bir süre sonra düzelecektir. Bu dünyada hepimizin bir görevi var; sizinki de bu olmalı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA