Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BEDDUA ETMEK

27.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yabangulu
Ruyamda annemle bı evdeydık alt kat abım oradan gecıyordu annem camı acıyordu abıme neden bılmıyorum beddua etmeye yeltenıyordu ızın vermıyordum sakın deme anne dıyordum annemde sadece senın oglununda genclıgı aynı sana benzesın dıyordu abımın morelı cok bozuktu.sonra baska bır yerdeydım yaslı bı adam bana gumus bı yuzuk verdı taktım tasını gunese dogru tuttum gunesten ısık alıyordu sonra yuzugu lavobaya dusuruyordum ama sonra cıkardım psılıge bulasmadan sevınıyordum kurtardıgıma lutfen yorumlar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Beddua evrende yollayana geri dönen kötü enerjilere neden olur. Siz içsel olarak bunu biliyorsunuz. Abiniz belki de bu enerjilere maruz kalmıştır bilemem. Ama morali bozuk ise sıkıntılı bir sürece girecek demektir. Gümüş yüzük kısmettir. Size sevgi getirecek hayatınızı neşelendirecek bir kısmetiniz var. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA