Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BEBEK SEVMEK

06.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen lera
Dedemin evinin salonundayım kuzenim yanımda salonun ortasında yatak var üstünde çok tatlı bebek salonda başka eşya yok perde yok pencereden dışarısı görünüyor aydınlık ben bebeği seviyorum kuzenim eski sevgilimin bebeği olduğunu söylüyor ben yinede bebeği seviyorum kafamı sol tarafa çevirip duvarda eski sevgilimin yüzünün maske halini görüyorum gidip o maskaye birşeyler anlatıp geri dönüp bebeği seviyorum birden maske canlanıp eski sevgilim karşımda beliriyor bana birşeyler anlatıyor normal halinden daha uzun duruyordu rüyamda bebeğini seviyorum diye yüzü gülüyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski sevgiliniz bilinçaltınızın derinliklerinden çıkıp gelmiş adeta. Belli ki ona dair haberler alacak ve içinizde yeniden eski yaşanmışlıklar tazelenecek. Onun farklı bir yüzü olduğunu ve sizinle gerçek yüzünü göstermeden arkadaşlık ettiğini biliyorsunuz. Onun sadece eğitimine, görgüsüne ya da toplumsal statüsüne değer vermişsiniz siz. Aslında onu sevmemişsiniz. Ancak bir sadakat var onun için yüreğinizde. Her nedense yeni bir sevdaya açılamıyor ya da yeterince kendinizi bir ilişkiye veremiyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA