Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BEBEK GÖRMEK

07.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Demet
Yuksek bir binadayım ve ic kısımlardaki pencelerin onu yıkık insaat kalıntılar var kalem ve altın bilekligimi dusuyorum sonra biri yol gosteriyorum arka taraftan onlara ulasıyorum ve bircok altın kolye buluyorum fakat cok yuksek oldugu icin cok korkuyorum kenarlardan gidiyorum ve bir bebek var onu sevmeye calısıyorum onun babası ise benim uvey babammıs
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hedeflerinizle ilgili bazı sıkıntılar yaşamışsınız önceden. Ancak şimdi herşey değişiyor, içinizdeki yıkık, dökük beklentilerle ilgili güzel gelişmeler yaşanacak. Bir karar vermek zorundasınız ve nasıl olduğunu bile anlamadan vereceksiniz. Yeni bir eğitim ya da bir iş söz konusu olabilir. Altın kolyeler, bu yolun pek çok kısmet içerdiğini söylüyor. Üvey babanız varsa, ondan da çok güzel haberler alacaksınız ve bu haberlerden faydalanmak isteyeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA