Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BEBEK GÖRMEK

22.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kalessi
Merhaba, abim, eniştemkız kardeşimin eşi ve benim ortak olduğumuz işyerimiz var. Rüyamda Sabah işyerime gittiğimde üniversiteden ev arkadaşımin orada çalışmaya başladığını gördüm, çocuğu olmuş 1 yaşındaydı fakat prematüre kadar gözüküyordu kucağıma aldım tutamadım koltuğa bıraktım. Sonra kurban kesmişiz işçilere yemek veriyorduk eniştem geldi üzerinde fıstık yeşili bir gömlek altında da beyaz pantolon vardı. Teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Okul arkadaşınız sadece bir sembol. Bu rüya bir arkadaşınızdan beklenmedik müjdeli bir haber alacağınızı söylüyor. Konu işinizle ilgili, haber mükemmel değil ama heyecan verici. Belki biraz beklemek ve sabırlı olmak gerekecek. Kurban kesmeniz de işinizle ilgili negatif etkilerin azalacağını haber veriyor. Yeşil giyen enişteniz işinizle ilgili murat ettiği şeylere sonunda kavuşacak gibi görünüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA