Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEBEK EŞYASI ALMAK

12.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Leyla Ar
Merhaba rüyamda eski sevgilim beni çağırıyor ben de bir arkadaşımla gidiyorum sonra arkadaşım dışarıda bekliyor biz markete girip bebek eşyalarına bakmaya başlıyoruz sonra eski sevgilim bir kaç tane bebek eşyası alıyor marketten çıkıp bizim eve dogru ilerliyoruz birden bir kadın çıkıyor ve bizi kovalamaya başlıyor sonra durup şaka yaptığını söylüyor ve gidiyor sonra baktık ki bebek eşyalarından bir kaç tanesi kayıp ve benim telefonum da kayıp aramaya başlıyoruz ama bulamıyoruz yorumlarsanız sevi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada bebek eşyası almak.. Sevgiliniz ne kadar eski? Yeni ayrıldıysanız bu rüya, onun sizden gelecek haberleri beklediğini, yeniden barışmak için umut içinde olduğunu söyler. Aynı şekilde siz de bu barışmayı heyecanla bekliyorsunuz. Ancak aksilikler var, belki bir araya gelmeniz bir süre gecikebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA