Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEBEĞİN MORARMASI

24.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen armagedonf
Rüyamda eskiden yaşadığımız sakaryadaydım iş bulmak ve çalışmak için Yayınevi benzeri bi yere doğru çok hızlı bir şekilde konuşuyodum oraya girdiğim gibi geri çıktım ve saate baktım 03.08di ve hava aydınlıktı tekrardan çok hızlı koşmaya başladım ve eski evimizin oraya geldim orada bi inşaatta annem babam ve eski komşumuz duruyordu yanlarına gittim puset gibi bişeyde yeni doğmuş bebek yatıyordu ve çıplaktı elleri parmakları morarmıştı vücudundada morluklar vardı annem bebeği aldı ve döndürdü
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İş arayışları, hızlı yaşam, ailevi sorunlar ve benzer şeyler sizi çok yormuş, çevrenize ve belki de ailenize bile yeterince zaman ayıramıyorsunuz. Yakında bazı haberler var. Anneniz size bilgi verecek. Morarmış bebek, haberlerin sıkıntıda bir ruhun yakarışının duyulacağını haber veriyor. Bu siz değilsiniz, belki de eskiden yaşadığınız o şehirdeki insanlardan biridir. Bu rüyadaki saat, muhtemelen bir tarihi haber veriyordur. Mart ayı olabilir mesela. Bu kişiyle ilgilenmek zorunda kalacaksınız gibi geldi bana. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA