Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEBEĞİN İYİLEŞMESİ

08.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sedeff
Ablamın Yen'i doğmuş kız bebeğini elime veriyorlar ama ölmek üzerdeymiş koştur koştur hastahaneye yetiştirmeye çalışıyorum.Hastahaneye geldiğimizde artık koridorun sonundaki doktoru boş bulabiliyorum ve yetiştiriyorum.doktor müdahale edince bebek canlanıyor ve çok güzel bir bebeğe dönüşüyor.seviniyorum fakat doktor sonra gelip kalbinin bi kısmının olmadığını bu yüzden yokuşları çıkamacağını ve ağır yük taşıyamacağını söylüyor.hayata döndürdüğüm için çok seviniyorum ama içim bi buruk oluyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ablanızın gerçekten böyle bir bebeği varsa ufak bir rahatsızlık yaşaması mümkündür. Ancak bebek yoksa o zaman alacağınız bir haber ya da sonuç bazı gecikmeler nedeniyle sizi endişelendirebilir. Sonucu lehinize çevirmek ya da yakaladığınız şansı kaybetmemek için çok çabalayacaksınız. Sonuçta iyi bir nihayet yakalanacak. Sadece geleceğe dönük bazı kaygılar kalabilir. Kalbinizi ferah tutmaya çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA