Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEBEĞİ DÜŞÜRMEK

11.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zeynep
Merhaba rüyamda önce mutfakta çorba yaparken birkaç tane sivrisinek kadar küçük sinek mutfağa geldi biri ağzıma girdi ve çıkardım sonra neredeyse 2 aylık bir bebekle dışarıya çıkmışım yeşillik bi alanda geziyoduk karabulutlar gelmeye başladı yağmur yağacağını anlayıp otobüse yetişmeye çalıştım sonra toplanayım derken yanlışlıkla bebeği yere düşürdüm bebeği kaldırdığımda üstündeki battaniye koruduğundan bebek ağlamıyodu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kötü şeyleri dilinize dolamayın, dedikodu yapmayın ya da başkalarının açıkları ile uğraşmayın. Sinek vızıl vızıl ama diğer insanların kanını kurutucu konuşmaları simgeler. Bunlardan uzak durun. Bir haber alacaksınız ve sevineceksiniz. Ancak belki de önceden yaptıklarınız nedeniyle sevincinizi sekteye uğratacak durumlar, sıkıntılar ortaya çıkabilir. Özellikle iş ya da sosyal çevrenizde gelişecek olaylara temkinli yaklaşın derim. Belki bazı girişim şanslarınızı kaybedebilirsiniz ama neyse ki elinizde kendinizi yenileme şansı bulunacak. Yeni bir hayat ya da yeni bir seçim belki sizin için daha iyi olacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA