Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEBEĞE İSİM KOYMAK

01.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ozge
Adım ozge bekar bi kızım rüyamda doğum yapıyordum çok güzel bir kız çocuğu dogurdum saçları uzun du ben kapının önüne indim yukarıdan bana seslenip kızının adını Hanife koyduk dediler ben sinirle yukarı çıkıp ven lena hamelna koyacaktım ismini dedim ve bebeği kucagima aldım çok güzel bir bebek ti benimsemiştim hemen bir odaya girdim odada yığın şeklinde beyaz tül vardı içine girip saklandim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüya, gelecekte sahip olacağınız bir kız evlat konusunda haberci olabilir; anlaşılan isim konusunda bir anlaşmazlık yaşanacak. Başka bir açıdan beklenen bir sonucu temsil edebilir; bu durumda sonucun yabancı biri ile yabancı bir ülke ile alakası olabilir. Bir başka bir açıdan ise rüya geçmiş yaşamlarınızdan birine ait bir anı olabilir. Eğer böyle ise, kendinizi rüya boyunca hiç görmemiş olmalısınız. Yeterince derin uyku halinde, bilincin alt katmanlarına ulaşıp, geçmiş yaşama dair, iz bırakan anılara ulaşabiliyoruz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA