Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BAYILMAK

20.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Eso
Merhaba.Rüyamda en yakın arkadaşım eski bi arkadaşla kavga ediyor ayırıyorum başka kmse ayırmıyo.Diğer kızda bişey yok ama yakın arkadaşım çok bitkin yorgun duruyo.O sırada başka yakın arkadaşımızda geliyo kavga eden bitkin arkadaşımız bayılıyo.ayaklarını kaldırıyoruz felan kalabalık ama kimse ilgilenmiyo.Arkadaşım çok btkin yemek felan yiyemiyo kendi ben ellerimle mercimek yemeği yedirdim. Anlamı ne acaba bu arkadaşım şuan evlilik hazırlığı yapıyo onunla alakalı bi rüya olabilir mi?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazı sorunlar yaşayacak. Kızgınlığına yenik düşünce arkasından çevirilen bazı işlerin zamanında farkına varmayabilir. Çalışıyorsa bu durum işiyle ya da parasıyla ilgili olabilir. Ona maddi destek vermek durumunda kalabilirsiniz. Eski arkadaşınız, işi ile, isimi ile, görünüşü ya da memleketi ile onu öfkelendirecek birini sembolize ediyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA