Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAVUL HAZIRLAMAK

08.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen DENİZ34
Rüyamda eskiden yaşadığım evdeyim. Kız kardeşimle birlikte kırmızı parlak bir bavul hazırlıyorum. Bavula ders kitaplarımı koyuyoruz ve birde dışı yeşil renkte kurşun kalem… Amerika’ya gidecekmişim. Bavullarımı taşıyorum ve yeni vefat eden sanatçı Erdal tosunda bavulları taşımamda yardımcı oluyor. Kız kardeşim istemiyor ama ben uçağa biniyorum. Bulunduğum şehirde parti yapılıyor ama sonra dumanlar kaplıyor. Sonra uçağa binmem ile inmem bir oluyor. Uçaktan güzel bir kız çocuğu ile birlikte iniyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhunuz bir hazırlık içinde. Edinimleriniz, tecrübeleriniz, bilginiz ve olgunluğunuzla yeni gelişmelerden güzel beklentileriniz var. Bir karar vereceksiniz ve bu karar sizin hayatta çok istediğiniz bazı şeylere ait. Ancak rüyanız çok dikkat edin diyor size. Çevre değişikliği yapmayın ve kardeşinizin hislerine güvenin. Toplumsal bazı sıkıntılar sizin girişimlerinize engel olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA