Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞÖRTÜSÜ SATIN ALMAK

19.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yasemin
Tanıdığım bir kadın,benimde tanıdığm birine gideceğimzi söylüyr.Benim yanımda tanıdığm iki kadın daha var.Yolda giderken onların hediye götürdüklerni görüyorm.Hediyem olmadığı için gitmek istemiyorm.Tanıdığım kadın elindeki çilek reçeli kavanozunu bana veriyr,al bunu sen götür diyor.Gittiğimiz yerde mevlit okunacakmş.Ondan da haberim yk,niye haber vermedinz diyorm.Yanıma başörtü de almamışm.Gittiğm evdeki bir erkek çocuğu başörtü satıyordu,ordan alacaktm.Evliym,iki kızım var,biri evli biri bekar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya bir kalabalık ortamda kızınıza bir talip çıkabileceğini söylüyor olabilir. Başka bir yorumla sürpriz bir gelişme ile çok istediğiniz bir bağlantıyı, bedelini ödeyerek sağlama alma şansına sahip olabilirsiniz. Hazırlıksızsınız ama olsun, elinize geçen fırsatı kullanmaya bakın siz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA